a NASCAR Cup bajnokságot, Martinsville Speedway: Elmúlt 5 nyertesei

Kezdődött: 3.

Led: 464/500 kör

Különbözet a Győzelem: 0.373 másodperc

1. Martinsville Kupa Sorozat győzelem

Truex vezetett az út az első Körben 30 megkezdése után a harmadik nap. A nap hátralévő része az övé volt. Az egyetlen alkalom, hogy nem vezetett, az óvatosságból jött ki a 257. körben. A Truex és a többi vezető friss gumikra pályázott a 2. szakasz utolsó köreire, míg Kyle Larson maradt, hogy megpróbálja felvenni a színpadi pontokat. Larson, aki küzdött, hogy maradjon a vezető körben, hogy ezen a ponton, felülmúlta Truex hat kört, mielőtt a No.19 kapott vissza elöl nyerni Stage 2.

Tavaszi 2019 – Brad Keselowski

vezetett: 446/500 kör

győzelem: 0.594 másodperc

2. Martinsville Cup Series győzelem

Keselowski uralta, vezető minden, de 54 kör, és megnyerte mindkét szakaszban, az úton, hogy a második győzelem a szezon. Keselowski csak az első öt körben nem vezetett, amikor csapattársa, Joey Logano kezdett elöl, és a 325-374-es körből Chase Elliott rövid időre megelőzte a 2-es autót, és 49 körrel a vége előtt tartotta a vezetést.

Őszi 2018 – Joey Logano

Kezdődött: 10.

Led: 309/500 kör

Margó Győzelem: 0.107 másodperc

Első Martinsville Kupa Sorozat győzelem

Logano nyert egy bump-and-run Martin Truex Jr., a frontstretch az utolsó körben, egy győzelem, hogy megvan a bajnokság négy Homestead Miami. Folytatta első NASCAR Cup sorozatának címét.

Tavaszi 2018 – Clint Bowyer

Kezdődött: 9.

Led: 215/500 kör

Margó Győzelem: 1.146 másodperc

A versenyen szerepelt, csak egy nem verseny vigyázat, s látta, hogy három különböző vezetők, vezető legalább 100 kört, Bowyer vezetett a végső 215 az első győzelem.

Őszi 2017 – Kyle Busch

Kezdődött: 14.

Led: 184/500 kör

Margó Győzelem: 0.141 másodperc

Második Martinsville Kupa Sorozat győzelem

Chase Elliot vezette a versenyt jön le egy figyelmeztetés a Kör 497 pedig úgy nézett ki, előkészítve az első karrier Kupa Sorozat győzelem. Ez volt, amíg Denny Hamlin ütközött Elliott, okozva neki, hogy elérje a külső fal viszont 3 és végül a végén a nap. Busch jött el nyert, miután felülmúlta Martin Truex Jr. a végső zöld-fehér kockás kivitelben.