NASCAR Cup Series v Martinsville Speedway: Posledních 5 vítězů

Začátek: 3.

Led: 464/500 kol

Rozpětí Vítězství: 0.373 sekund

1. Martinsville Poháru vítězství

Truex řídil jeho cestu do první na Klíně 30 po spuštění den třetí. Zbytek dne byl celý jeho. Jediný čas, kdy nevedl, byl z opatrnosti v 257. kole. Truex a zbytek z vůdců postavil pro čerstvé pneumatiky pro závěrečná kola 2. Fáze, zatímco Kyle Larson zůstali ve snaze vyzvednout fázi bodů. Larson, který se snažil zůstat na hlavní kolo do bodu, předběhly Truex pro šest kol před Č. 19 se vrátil v přední vyhrát Fázi 2.

na Jaře 2019 – Brad Keselowski

Začal: 3.

Led: 446/500 kol

Rozpětí vítězství: 0.594 sekund

2. Martinsville Poháru vítězství

Keselowski dominuje, vede všechny, ale 54 kol a vítězství obou etap, na cestě k jeho druhé vítězství v sezóně. Jediný čas, Keselowski nevedl bylo prvních pět kol, kdy jeho týmový kolega Joey Logano začal vpředu, a z kol 325-374, když Chase Elliott krátce prošel Č. 2 auta a držel vedení o 49 kol.

Podzim 2018 – Joey Logano

Začal: 10.

Led: 309/500 kol

Rozpětí Vítězství: 0.107 sekund

První Martinsville Poháru vítězství

Logano vyhrál na bump-and-run Martin Truex Jr. na frontstretch posledního kola o vítězství, která ho dostala do šampionátu čtyři na Homestead Miami. Pokračoval ve svém prvním titulu NASCAR Cup Series.

na Jaře 2018 – Clint Bowyer

Začal: 9.

Led: 215/500 kol

Rozpětí Vítězství: 1.146 sekund

V závodě, který uváděl jen jeden non-soutěže opatrností a viděl tři různé ovladače vést alespoň 100 kol, Bowyer led konečné 215 pro své první vítězství.

Podzim 2017 – Kyle Busch

Začal: 14.

Led: 184/500 kol

Rozpětí Vítězství: 0.141 sekund

Druhý Martinsville Poháru vítězství

Chase Elliott vedl závod z opatrnosti na Kolo 497 a podíval se základním nátěrem pro jeho první v kariéře Pohár Série vítězství. To bylo, dokud Denny Hamlin nenarazil na Elliotta, přimět ho, aby zasáhl vnější zeď 3 a nakonec ukončil svůj den. Busch odešel vyhrál poté, co předstihl Martina Truex Jr. na závěrečném zeleno-bílém kostkovaném cíli.