Kurt Busch, Brad Keselowski osztott vasárnap szakaszában Pocono Raceway

Brad Keselowski nyert 2. Szakasz a második NASCAR Cup Series verseny a hétvégén Pocono Raceway, átvette az irányítást az újraindítás csak két kör van hátra az 55-kör része.

a csapat Penske vezető vette a zöld zászlót az ő No. 2 Ford mellett Stewart-Haas Racing Aric Almirola a No. 10 Ford. Almirola végül a második helyen végzett a rajtnál, majd Ryan Newman következett a 6. Martin Truex Jr. és Ricky Stenhouse Jr. ezután negyedik, illetve ötödik volt.

Kevin Harvick (szombati győztes), Austin Dillon, Kurt Busch (1.szakaszgyőztes), Matt DiBenedetto és Denny Hamlin végzett a legjobb 10 között.

kapcsolódó: Stage 2 eredmények

Keselowski jóvá négy kört vezetett az első két szakaszban – amelyek mindegyike tette vége felé a második szakaszban. A versenyen belüli mini győzelem Keselowski harmadik győzelmét jelzi ebben a szezonban.

a késői szakasz újraindítását azután hozták létre, hogy Chris Buescher a belső falba zuhant, öt körrel a színpadon maradt. Ez egy kör után jött egy külön újraindítás után.

10 körrel a vége előtt Kyle Busch megpördült, miközben Ryan Blaney-vel küzdött a pozícióért, és a belső falba csúszott.

újonc Christopher Bell-harmadik helyezett az 1. szakaszban — Korán a 2. szakaszba jutott a 39. körben. Buescher, aki szintén az első szakasz végén volt a top 10-ben, ugyanezt tette hat körrel később. Bell napja korán véget ért, míg Buescher a második roncsig javításokkal maradt.