Kurt Busch, Brad Keselowski rozdělit nedělní etapy v Pocono Raceway

Brad Keselowski vyhrál 2. Fáze ve druhé NASCAR Cup Series závod víkendu na Pocono Raceway, převzetí kontroly na restart se dvě kola v 55-břišní část.

jezdec týmu Penske vzal zelenou vlajku ve svém Fordu č. 2 spolu s Aricem Almirolou Stewart-Haas Racing ve Fordu č. 10. Almirola skončil druhý na startovní čáře, následovaný Ryanem Newmanem v jeho č. 6 Roush Fenway Racing Ford. Martin Truex Jr. a Ricky Stenhouse Jr. byli pak čtvrtí a pátí.Kevin Harvick (vítěz soboty), Austin Dillon, Kurt Busch (vítěz 1. etapy), Matt DiBenedetto a Denny Hamlin dokončili top 10.

související: výsledky fáze 2

Keselowski je připočítán se čtyřmi koly vedenými prvními dvěma etapami — to vše udělal ke konci druhé etapy. Mini vítězství v závodě znamená třetí Keselowski v této sezóně.

restart v pozdní fázi byl nastaven poté, co Chris Buescher narazil do vnitřní stěny s pěti koly zbývajícími v etapě. To přišlo jedno kolo po samostatném restartu.

S 10 kol jít, Kyle Busch točil, zatímco bojuje Ryan Blaney o pozici a sklouzl do vnitřní stěny.

Nováček Christopher Bell — umístil třetí v Etapě 1 — hit zdi brzy do Fáze 2 na Lap 39. Buescher, který byl také v top 10 na konci první etapy, udělal stejné šest kol později. Bellův den skončil brzy, zatímco Buescher zůstal s opravami až do druhého vraku.

STAGE 1

Kurt Busch won Stage 1 in the second NASCAR Závod pohárové série Pocono Raceway doubleheader, vedoucí všech 30 kol v úvodní části.

řidič Chevroletu č. 1 Chip Ganassi Racing měl vystřelit ze třetí výchozí pozice, ale místo toho začal v přední řadě. Polesitter Ryan Preece musel klesnout do zadní části pole kvůli změně motoru před závodem ve svém Chevroletu č. 37 JTG Daugherty Racing. Busch se proto posunul po boku závodního Chevroletu č. 3 Richarda Childresse Austina Dillona.

nedělní sestava byla založena na dokončovací výsledky ze sobotního závodu, který zahrnoval inverze z nejlepších 20 závodníků.