Chase Elliott udržuje válcování, tažení etap v Bristolu

Chase Elliott zametl fázích neděli na Bristol Motor Speedway, přičemž obě zelené a bílé kostkovaný vlajky v Food City představuje Supermarketu Hrdinů 500.

No. 9 Hendrick Motorsports řidič přišel naživu pozdě v Etapě 1 a našel svou cestu zpět do vedení opět o Kolo 204 Fázi 2, což vede celkem 74 kol tak daleko.

Elliott byl tažen Denny Hamlin, Kevin Harvick, Joey Logano a Kyle Busch, aby zaokrouhlil první pětku.

SOUVISEJÍCÍ: Stage 2 výsledků

velký vrak se rozvinula s 20 kol zbývajících do fáze, čímž se červená vlajka. Jimmie Johnson se dostal do levé zadní části Ricky Stenhouse Jr. Č. 47, spinning JTG-Daugherty vstupu a jiskření pile-upu z protisměru. Cole Custer, Alex Bowman, Kurt Busch a Tyler Reddick byli také zapojeni a utrpěli těžké škody končící závodem.

hodinky: ‚Velký‘, se odehrává v Bristolu

Během bitvy s jeho spoluhráč pro vedení, Ryan Blaney, ztratil kontrolu nad svým Č. 12 Týmu Penske Ford a objevil se nastavit, aby se dostat pryč od incidentu předtím, než je oříznut Ty Dillon Č. 13 Chevrolet. Blaney odstoupil ze závodu a skončí 40. Dillon běžel o dvě kola více než Blaney a skončí 39.

Sledujte: smůla v Bristolu pokračuje pro Blaney

Ryan Preece se také dostal do zdi pozdě v etapě, aby vyvedl Poslední opatrnost na kole 239.

STAGE 1,

Chase Elliott vzal domů čtvrté etapové vítězství v sezóně v 1. stupni nedělní Food City představuje Supermarketu Hrdinů 500 v Bristol Motor Speedway.

Hendrick Motorsports řidiče, který je v sérii poslední vítěz v Charlotte Motor Speedway, chodil pole pro 22 kol po převzetí vedení na Klíně 106.

Elliott blízký přítel, Ryan Blaney, skončil runner-up ve fázi Č. 12 Týmu Penske Ford, následuje Brad Keselowski (Č. 2 Tým Penske Ford), Aric Almirola (Č. 10 Stewart-Haas Racing Ford) a Joey Logano (Č. 22 Tým Penske Ford) na kole z pěti.

Toyota Kyle Busch ‚s No. 18 a Daniel Suarez‘ No. 96 Toyota byli chyceni překročení rychlosti při svých cestách do pit road během druhé soutěže opatrnosti. Suarez byl poté označen černou vlajkou a byl nucen odpykat si trest za průchod. Dokončili fázi 17 a 34, resp.

Matt DiBenedetto zůstal během druhé soutěže opatrností a vedl pole na zelenou na následný restart, ale byl zamíchány zpět do sedmého podle fáze je konec.

první opatrnost přišla v 7. kole, když rotující Ryan Newman vytáhl žlutou vlajku. V první fázi byly také dvě soutěžní varování, na kolech 20 a 60.

závod začal bez tréninku nebo kvalifikace. Keselowski začal jako první po náhodné remíze.