Kurzy US Open 2020: rané řádky a předpovědi pro nejlepší pražce v poli

značka sleeper se obvykle nevztahuje na golfisty, kteří vyhráli major v předchozím roce.

nicméně, to je pozice Gary Woodland sedí v příchodu do US Open 2020 v Winged Foot Golf Club v Mamaroneck, New York.

šampionka US Open 2019 není v nejlepší formě a do čtvrtečního rozhovoru favoritek má daleko.

Dustin Johnson je po svém pozoruhodném běhu FedEx Cupem uzamčen do stavu favorita, zatímco Jon Rahm a Justin Thomas jsou za ním s nejnižšími kurzy na výhru titulu.

oblíbené značky nebyla ideální pozici držet v poslední době u velkých společností, jako Collin Morikawa, Shane Lowry, Tiger Woods a Lesní vyhrál s delší kurzy, které jim v posledních pěti majorů.

2020 kurzy US Open

Dustin Johnson (+850; vsadit 100 dolarů vyhrát $850)

Darron Cummings/Associated Press

Od jeho kravatu pro pátý v Pracovní den Charity Otevřít v červenci, Lesní forma klesla. v posledních pěti startech Woodland neskončil v top 20. Jeho nejlepším umístěním byla remíza na 22. místě v Memoriálu.

tyto výkony ukazují na Woodland zápasí s okřídleným nohou, ale má výhodu v major-winning zkušenosti nad ostatními golfisty s dlouhými kurzy v poli.

36-letý začal silný na PGA Championship s prvním kolem 67, ale na prvním majoru sezóny nezaznamenal skóre nad 73. Ve skutečnosti, v jeho posledních čtyřech hlavních startech, Woodland má mykané 10 kola 74 nebo nižší. To by mohlo být pozitivní znamení směřující do obtížného kurzu.

Pokud Woodland zůstane v prvních dvou kolech konzistentní, mohl by se dostat do boje a jít po titulu z US Open.

kdyby něco, stálý start by ho mohl dostat do top 20 nebo 30 a pohánět ho vpřed s důvěrou vstupující do nahromadění mistrů.

V okamžiku, Lesní sedí na +750 skončit v top 20, což může být nejlepší hodnotu pro něj, když mu nemůžeš věřit vyhrál úplně.

predikce: Top 20

Sungjae Im (+8000)

John Bazemore/Associated Press

Sungjae Im může mít nejlepší hodnotu golfisty s hlubší šance.

Na Tour Championship, Jižní koreje skončil v kravatě pro 11 a zastřelil druhého kola 64.

týden před startem FedEx Cupu získal sebevědomí střelbou čtyř kol v 60. letech na Wyndham Championship.

Winged Foot je nastaven tak, aby hrál mnohem obtížněji než Sedgefield Country Club, ale tento výkon lze považovat za zlom v 22letém ročníku.

V červenci a srpnu prošel Im sedm turnajových úseků, ve kterých skončil mimo top 50 nebo vynechal cut v šesti akcích. Jeho nejlepším výsledkem v tomto běhu byla remíza na 35. místě na FedEx-St. Jude Invitational.

Im je považován za dlouhou šanci vyhrát na okřídlené noze, protože mu chyběl řez na posledních čtyřech majorech, ale po střelbě 73 a 71 nebyl na PGA Championship hrozný.

Pokud bude produkovat podobné výsledky na tvrdším golfovém hřišti, mohl by být ve skvělé formě. US Open 2006 na Winged Foot vyhrál Geoff Ogilvy na pětce s posledním kolem 72.

Im by mohl být umístěn v podobné úrovni jako Woodland jako potenciální dlouhý výstřel s možností vydělat peníze na vysoké kurzy, aby dokonce skončil v top 20 na +600.