woon uw favoriete kunstveiling voor cruiseschepen bij vanuit huis

er missen veel mensen aan cruisen. Van het verkennen van nieuwe aanloophavens tot de onberispelijke service die u het gevoel geeft royalty, cruisen is een ervaring die je nergens anders kunt recreëren. Sinds de industrie stilstond, hebben cruisers over de hele wereld geduldig gewacht op hun kans om weer aan boord te komen. Ze missen het hangen aan het lido dek, genieten van de 5-sterrenkeuken, en natuurlijk, het bekijken van de indrukwekkende kunstcollectie en zitten in op een leuke en snelle kunstveiling.

om mensen te helpen de tijd te doden terwijl we wachten om weer te cruisen, besloot Park West Gallery, ‘ s werelds grootste kunsthandelaar, om de beste onderdelen van een cruiseschip kunstveiling naar online evenementen te brengen en ze lieten ons grondig onder de indruk van het hele proces. Park West Gallery is een van de belangrijkste autoriteiten op kunstveilingen op zee en houdt toezicht op duizenden veilingen per jaar aan boord van grote cruiseschepen zoals Carnaval, Celebrity, Norwegian, MSc, Royal Caribbean en Princess Cruises. Ze hebben opnieuw de ervaring van het bijwonen en bieden op kunst voor cruisers die missen genieten van de ervaring met hun glas bubbels aan boord van een cruiseschip. We vonden het bijwonen van de preview shows en live veiling om leuke en spannende ervaring te zijn, alles wat je nodig hebt is een internet aangesloten apparaat en wat vrije tijd in de avonden!

Park West Gallery

Park West Gallery art on display | Photo: Park West Gallery

Het is gemakkelijk om je aan te melden en bij te wonen, en elke nieuwe gast krijgt zijn eigen art conciërge en $250 in bid credits toegewezen aan hun volgende nieuwe kunstwerk van een meester als Romero Britto, Peter Max of Pablo Picasso! We vonden dat het bladeren in de catalogus voor de veiling net zo leuk was als de veiling zelf.

hoe een online kunstveiling bij te wonen

Het leven is zeker ingewikkeld deze dagen, dat is waarom Park West Gallery een online kunstveiling ontworpen die is ontworpen om direct van thuis te genieten. Er zijn geen kosten of verplichtingen voor het aanmelden om de galerie te bekijken en de veiling bij te wonen. Als je iets ziet wat je leuk vindt, geweldig! Zo niet, Park West toont elke week nieuwe stukken en artiesten, zodat er nieuwe kansen zijn om iets te vinden waar je niet zonder kunt.

de eerste stap is het bezoeken van de online veilingregistratiepagina van Park West Gallery en jezelf toevoegen aan de lijst van VIP-deelnemers. Het duurt slechts enkele seconden om uw gegevens in te voeren en een Park West Gallery VIP-medewerker reikt naar u met alles wat u moet weten over de veiling. Ze laten je ook kennismaken met je eigen Kunstconciërge die alles weet over de kunstenaars en stukken die voorafgaand aan de veiling worden tentoongesteld. Eventuele vragen of zorgen die u heeft over een kunstwerk of het biedproces kunnen worden beantwoord door uw Kunstconciërge. Onze conciërge, Adrian, was snel om ons te laten weten een e-mail en telefoonnummer we hem konden bereiken op voor het geval er vragen kwamen tijdens de veiling.

Foto: Park West Gallery

zodra uw Conciërge ervoor zorgt dat u met succes bent ingelogd in de catalogus, is het tijd voor het beste deel, bladeren door de kunst! Park West Gallery stelt een bijna eindeloze lijst van stijlen en mediums samen; olieverfschilderijen, aquarellen, Acrylverf, tekeningen, etsen, houtsnijwerk, beelden en nog veel meer. Op zoek naar een specifieke kunstenaar? Gebruik de zijbalk van de catalogus om door elke artiest en de datum van elke artiest te navigeren. Om het nog makkelijker te maken, heeft Park West Gallery een ‘hart’-knop in de beschrijving van elk stuk opgenomen waarmee gasten hun favorieten kunnen opslaan in een eenvoudig te vinden map bovenaan de pagina.

eerste deelnemers zijn de grootste winnaars, omdat ze $ 250 in pre-bod collectors cash ontvangen om te besteden op de veiling. Een andere geweldige manier om collectors geld te verdienen is om uw nieuwe kunstwerk te financieren door middel van Park West. Uw Kunstconciërge kan u helpen bij al uw opties wanneer u zich aanmeldt om een veiling bij te wonen. Adrian legde duidelijk uit hoe het proces werkte en verzekerde ons dat hij er elke stap van de weg zou zijn.

zorg ervoor dat u voorafgaand aan elke veiling op de preview-shows stemt, terwijl professionele kunstcuratoren van Park West een diepgaande preview geven bij verschillende werken en kunstenaars, zodat bieders een nieuw perspectief en waardering voor elk stuk kunnen krijgen.

Er is iets te winnen bij het bijwonen van een veiling, zelfs als je niets ziet dat je opvalt. Kunstveilingen worden verondersteld snel, leuk en spannend te zijn en het team van Park West Gallery is in staat om die sfeer te recreëren voor kijkers thuis. Vriendelijke en boeiende veilingmeesters nemen biedingen in met hun kenmerkende snelle stijl en wanneer er een biedingsoorlog uitbreekt, kijk uit! Dingen kunnen heel snel spannend worden en je wilt het entertainment niet missen. Stemmen in een virtuele kunstveiling is geen saaie lezing over kunst, het is een spannend live evenement dat is net als het bijwonen van een park West veiling op zee!

Park West Gallery

Park West Gallery curates works from some of ‘ s werelds most famous artists/Photo: Park West Gallery

Park West heeft van online kunstveilingen weekendevenementen gemaakt, compleet met meerdere kijkdagen en veilingen met telkens unieke kunstwerken en verschillende kunstenaars. Het is gemakkelijk om te zien welke kunst wordt geveild op welke dag wanneer u inlogt op uw account en navigeren door de digitale catalogus. Zorg ervoor dat u op de hoogte bent, zodat u niet missen op het bieden op iets wat je liefde!

waarom bieden met Park West Gallery?

Er is een reden waarom Park West Gallery bekend is in niet alleen de cruiseindustrie, maar ook in de hele wereld. Het begint met ervaring. Park West Gallery begon met het verzamelen van kunst in 1969 en heeft sindsdien meer dan 3 miljoen mensen geholpen om hun eigen kunstcollectie te beginnen. Volmaakte professionals, Park West Gallery gaat uit van hun manier om authenticiteit, vertrouwen en alleen de hoogste normen die door de meest gerespecteerde musea en veilinghuizen over de hele wereld.

Park West Gallery

Foto: Park West Gallery

elk kunstwerk ondergaat een uitgebreid archiverings-en catalogiseringsproces om ervoor te zorgen dat kopers over de belangrijkste en meest actuele informatie beschikken over elk kunstwerk waarop zij bieden. Het doel van de galerie is niet alleen om veilingen te cureren, maar ook om mensen te onderwijzen en te helpen om waardering te krijgen voor de kunst. Park West Gallery is blij om te helpen en te onderwijzen degenen die net beginnen hun reis naar kunstbezit.

Het was een uitdagend jaar voor iedereen, maar dat betekent niet dat je een van je favoriete dingen over een cruise vakantie moet opgeven. Park West Gallery nodigt u uit om deel te nemen aan hun online kunst veilingen en de voordelen alleen voor het bijwonen kon niet beter. Van gratis geschenken tot $ 250 In collector ‘ s cash te besteden, iedereen die op zoek om toe te voegen aan hun persoonlijke kunstcollectie zal genieten van het programma ontworpen door Park West! U kunt zich aanmelden voor de volgende veiling wanneer u zich registreert op Park West Gallery ‘ s Online veiling registratie pagina!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *