Texas A & M vs. North Carolina wynik, Orange Bowl: Aggies przetrwa smołowe obcasy, aby zakończyć mocny sezon

No.5 Texas a& M zakończył swój najlepszy sezon ery Jimbo Fishera z wygraną 41-27 przeciwko nr 13 Karolinie Północnej w Orange Bowl w sobotę wieczorem. Był to pierwszy noworoczny występ Six bowl dla Aggies i ich największy mecz bowl od sezonu 1998, więc koniec na zwycięskiej stronie stawia wykrzyknik na ich argumentację jako jednej z najlepszych drużyn w kraju w 2020 roku.

Texas a & M był znakomity w czwartym kwartale, wracając z deficytu 27-20 z trzema szybkimi przyłożeniami, aby zakończyć grę. Isaiah Spiller, który miał 50 jardów i dwa przyłożenia własne w wygranej, był poza grą, a to otworzyło drzwi dla Achane ’ a, który otworzył grę z wynikiem 76 jardów, go-ahead.

Achane zakończył grę z 140 jardów i dwoma przyłożeniami na 12 próbach, z kolejnymi 24 jardami na dwóch łapach przez grę mijającą.

Texas a & obrona M również zasługuje na uznanie za sposób, w jaki Aggies zamknęli grę, zamieniając romans w dwucyfrową wygraną. Buddy Johnson, DeMarvin Leal i reszta frontu defensywnego byli nieugięci w wywieraniu presji na sama Howella i powstrzymywaniu gwałtownego ataku, w którym brakowało dwóch 1000-jardowych napastników Javonte ’ a Williamsa i Michaela Cartera. Texas a&m zakończył grę z czterema workami i dziewięcioma uderzeniami za przegraną, zapewniając przystanki potrzebne do przypieczętowania wygranej w ataku ze smołą na obcasie, która, choć wyczerpana, skutecznie przesuwała piłkę przez pierwsze dwa i pół kwarty gry.

sukces Karoliny Północnej był najbardziej zauważalnym punktem pierwszej połowy, przerywany absurdalnym rzutem i złapaniem od Howella do Dazz Newsome, aby dać Tar Heels prowadzenie 13-10 pod koniec drugiej kwarty.

ale Kellen Mond, który wyrównał szkolny rekord Johnny ’ ego Manziela z 93 przyłożeniami z gwałtownym wynikiem w czwartej kwarcie, poprowadził ofensywę Aggies prosto na boisko, aby uzyskać fantastyczną odpowiedź na ten wynik i prowadzić 17-13 do przerwy. Karolina Północna zdobyła jedyne przyłożenie w trzeciej kwarcie, aby odzyskać prowadzenie, wymusiła próbę field goal na początku czwartej kwarcie, a następnie zdobyła przyłożenie na 75-jardową bombę z Howell do Josh Downs.

Texas A&M teraz zwraca uwagę, że nie tylko zakończył rok z jedną stratą, ale pokonał Karolinę Północną o tę samą marżę, co zespół Notre Dame, który zajął jedno miejsce przed nim w rozgrywkach College Football. To może być zespół Aggies, który czuł snubbed w dniu selekcji, ale jest ustawiony na top-four rankingu int on ostatnie sondaże dzięki temu występowi przeciwko zabawnej drużyny Tar Heels na wzrost W ACC.

CBS Sports było z wami całą drogą, aktualizując tę historię o najnowszych z 2021 Orange Bowl z wynikami na żywo, analizami i najważniejszymi dla Texas a&M vs.North Carolina.