NASCAR Pocono Organic 325 wyniki: Kevin Harvick wygrywa pierwsze zwycięstwo w karierze na torze Pocono Raceway

Po raz pierwszy od 39 startów w karierze Kevin Harvick jest zwycięzcą na torze Pocono Raceway, ponieważ po przejechaniu ostatnich 17 okrążeń Pocono Organic 325 zdobył flagę w kratkę. Harvick ma teraz tylko dwa tory, na których regularnie zatrzymuje się na NASCAR Cup Series, na których nie wygrał wyścigu – Roval na Charlotte Motorspeedway i Kentucky Motor Speedway. Harvick czterokrotnie zajął drugie miejsce w Pocono, ostatnio w 2017 roku.

Aric Almirola, który prowadził najwięcej okrążeń w tym wyścigu, zajął trzecie miejsce.
20 najlepszych zawodników z dzisiejszego wyścigu zostanie odwróconych do siatki startowej w drugiej połowie NASCAR Cup Series doubleheader na torze Pocono Raceway, w Pocono 350, co oznacza, że Harvick rozpocznie 20., w środku paczki. Ryan Preece zajął 20. miejsce i wystartuje na słupku z Austinem Dillonem, który dołączy do niego w pierwszym rzędzie.