Texas A & M vs. North Carolina score, Orange Bowl: Aggies outlast Tar Heels teljes erős szezon

No. 5 Texas a&M lezárta a legjobb szezon a Jimbo Fisher korszak egy 41-27 győzelem ellen No. 13 North Carolina A Orange Bowl szombat este. Az 1998-as szezon óta ez volt az első szilveszteri hatos kupa-szereplés az Aggies és a legnagyobb kupameccsük számára, így a győztes oldalra kerülés felkiáltójelet ad az érvelésükre, mint az ország egyik legjobb csapata 2020-ban.

Texas A&M volt kiemelkedő a negyedik negyedévben, viharzott vissza a 27-20 hiány három gyors touchdown, hogy lezárja a játék, az utolsó két érkező Devon Achane. Isaiah Spiller, akinek 50 yardja és két touchdownja volt a győzelemben, kiesett a játékból, és ez megnyitotta az ajtót Achane számára, aki 76 yardos, go-ahead pontjával nyitotta meg a játékot.

Achane 140 rohanó yarddal és két touchdownnal fejezte be a játékot 12 kísérleten, további 24 yarddal két elkapáson keresztül az elhaladó játékon.

Texas A&M védelme is megérdemel egy csomó hitelt, ahogy az Aggies lezárta a játékot, fordult oda-vissza ügy egy kétszámjegyű győzelem. Buddy Johnson, DeMarvin Leal és a védekező front többi tagja könyörtelenül nyomást gyakorolt Sam Howell-re, és megállította a rohanó támadást, amelyből két 1000 yardos Rusher hiányzott Javonte Williamsben és Michael Carterben. Texas a&M befejezett játék négy zsák és kilenc foglalkozik a veszteség, amely a Megáll szükséges, hogy lezárjuk a győzelem ellen Tar Heels bűncselekmény, hogy, míg kimerült, mozgott a labda hatékonyan az első két és fél negyedében a játék.

Az észak-karolinai siker az első félidő legjelentősebb kiemelése volt, amelyet Howell abszurd dobása és Howell elkapása Dazz Newsome-hoz vezetett, hogy a Tar Heels 13-10-es vezetést kapjon a második negyed végén.

De Kellen Mond, hogy ki kötötte Johnny Manziel iskolai rekord 93 összesen touchdownt egy rohanó pontszám a negyedik negyedévben, irányított az Aggies bűncselekmény le a pályán egy fantasztikus választ, hogy a pontszámot, hogy egy 17-13 vezet a félidőben. Észak-Karolina szerezte az egyetlen touchdown a harmadik negyedévben, hogy visszaszerezze a vezetést, kénytelen egy mező cél kísérlet elején a negyedik negyedévben, majd szerzett egy go-ahead touchdown egy 75 yardos bomba Howell Josh Downs.

Texas A&M most rámutat arra, hogy nemcsak egyetlen vereséggel fejezte be az évet, hanem ugyanolyan különbséggel verte Észak-Karolinát, mint a Notre Dame, Az a csapat, amely egy ponttal megelőzte a főiskolai labdarúgó rájátszásban. Ez lehet egy Aggies csapat, amely úgy érezte, snubbed a kiválasztás napján, de ez létre egy top-négy rangsor Int ő végső közvélemény-kutatások köszönhetően ez a teljesítmény ellen egy szórakoztató Tar Heels csapat emelkedik az ACC.

a CBS Sport volt, hogy egész úton frissítése ez a történet a legújabb a 2021 Narancs Tál élő eredmények, elemzés kiemeli, hogy a Texas&M vs Észak-Karolinában.