NASCAR Pocono Organic 325 eredmények: Kevin Harvick nyer az első karrier győzelem Pocono Raceway

Az első alkalommal 39 karrier kezdődik Kevin Harvick egy győztes a Pocono Raceway, ahogy vette a kockás zászló, miután vezető utolsó 17 kört a Pocono Organic 325. Harvicknak már csak két pályája van, ahol a NASCAR Cup sorozat rendszeresen megáll, mivel nem nyert versenyt – a Roval a Charlotte Motorspeedway-nél és a Kentucky Motor Speedway-nél. Harvick négyszer végzett a második helyen Pocono-ban, legutóbb 2017-ben.

Harvick tartotta Denny Hamlint – akivel most holtversenyben holtversenyben áll a kupasorozat élén, ebben a szezonban három győzelemmel -, hogy a 11-es számú autót a második helyen zárja. Aric Almirola-aki ebben a versenyben a legtöbb kört vezette-a harmadik helyen végzett, a harmadik egymást követő top-5-ben.
a mai verseny 20 legjobb versenyzője fordított lesz a NASCAR Cup sorozat második felének kezdő rajtrácsára, a Pocono Raceway-re, a Pocono 350-re, ami azt jelenti, hogy Harvick a 20., a csomag közepén indul. Ryan Preece a 20.helyen végzett, és Austin Dillonnal indul a pole-on.