Conservation Officer: karrier útmutató

Conservation tisztek (néha nevezik hal és a játék wardens) érvényesíteni állami és szövetségi törvények a természeti erőforrások védelme, elsősorban a halak és a vadon élő állatok. A természetvédelmi tisztek olyan rendőrök, akiket gyakran tanúsítanak más törvények, például a gépjármű-törvények és az ellenőrzött anyagszabályok érvényesítésére, joghatóságukon belül. A természetvédelmi tisztviselők általában állami vagy szövetségi ügynökségeknél találnak munkát. A tapasztalt halak és vadőrök, különösen azok, akik kitűnnek a munkahelyükön, előrelépést szerezhetnek felügyeleti vagy adminisztratív pozíciókba, vagy előléptethetők a terepi kiképző tiszt pozíciójába.

CriminalJusticeDegreeSchools.com egy reklám által támogatott webhely. A Kiemelt vagy megbízható Partnerprogramok, valamint az összes iskolai keresés, kereső vagy mérkőzés eredménye olyan iskolák számára készült, amelyek kompenzálnak minket. Ez a kompenzáció nem befolyásolja az iskolai rangsorunkat, az erőforrás-útmutatókat vagy az ezen az oldalon közzétett egyéb szerkesztőségi független információkat.

Kiemelt Online programok

fedezze fel a programformátumokat,az átutalási követelményeket, a pénzügyi támogatási csomagokat, stb.

Karrierleírás, feladatok és közös feladatok

a természetvédelmi tisztek megfigyelik a vadászokat, a halászokat és a halászokat, hogy biztosítsák az állami és szövetségi előírásoknak való megfelelést. Halak és vadak:

  • licenc
  • Bag (tag) limits
  • összegyűjtött példányok
  • használt berendezések
  • a használt módszerek gyűjteni játék
  • járművek és vízi járművek való megfelelés állami és szövetségi törvények

tisztek általában is:

  • Magatartás oktatási programok élővilág preservations
  • Érvényesíteni, állami, illetve szövetségi alapszabály a kempingek, parkok
  • Megállapítása, valamint megvédeni az a bizonyíték őrzése során gyűjtött vizsgálatok megsértése fish and wildlife szobrok
  • Készíteni, illetve jelen esetben a bíróság
  • szorosan együttműködik más bűnüldöző szervek azokban az esetekben, ahol több ügynökség is joghatóságok

Lépéseket, hogy egy Védelmi Tiszt

A minimális oktatási követelmény, hogy legyen egy védelmi tiszt, vagy egy játék igazgató munkatárs fokozat. Azonban sok ügynökség most a büntető igazságszolgáltatás, a környezettudományok vagy a biológia alapképzését igényli. A leendő tiszteknek tisztában kell lenniük az állami és szövetségi alapszabályokkal, rendelkezniük kell azzal a képességgel, hogy felesküdött bűnüldözési tisztviselő feladatait elláthassák, és képesnek kell lenniük nyilvános előadások megtartására. Mivel ezek a karrierek elsősorban szabadban vannak, nagyon fizikailag igényesek lehetnek. Ezért a legtöbb ügynökség azt is megköveteli, hogy a természetvédelmi tisztviselők csúcs fizikai állapotban legyenek. A törekvő természetvédelmi tiszteknek általában több tesztet kell elvégezniük, beleértve a fizikai és pszichológiai vizsgákat is. Minden jelöltnek alkalmasnak kell lennie a kézifegyver szállítására, és kiterjedt háttérvizsgálatot kell lefolytatnia. A védelmi tisztviselővé válás lépései a munkáltatótól függnek, de általában az alábbiakhoz hasonló lépésekre kell számítania:

  1. megszerezni azt az oktatást és/vagy tapasztalatot, amely ahhoz a természetvédelmi tiszti álláshoz szükséges, amelyre pályázik.
  2. töltse ki az állam által kínált képzési programot (opcionális).
  3. jelentkezz természetvédelmi tiszti állásra.
  4. háttérellenőrzésen megy keresztül.
  5. vegyen be és adja át a gyógyszertesztet.
  6. vegyen át egy fizikai alkalmassági tesztet.
  7. poligráfos vizsgálatot kell végezni.
  8. interjút kell készíteni a pozícióért.
  9. természetvédelmi őrként kell alkalmazni.
  10. Get on-the-job képzés egyszer bérelt.

Conservation Officer Job Training

az ehhez a munkához szükséges képzés attól függ, hogy a szövetségi kormánynak vagy az államnak dolgozik-e. A szövetségi kormány által bérelt tisztek általában egy 20 hetes képzési programot teljesítenek, az elsővel 12 hetek zajlanak a szövetségi bűnüldöző szervben, Glyncóban, Grúzia. A gyakornokok a fennmaradó heteket Nyugat-Virginiában töltik. A kiképző Akadémia a bűnügyi nyomozásokra és a vadvédelmi bűnüldözésre összpontosít, beleértve a lőfegyverek megfelelő használatát és a vadon élő állatok azonosítását. A Képzési Akadémia sikeres befejezése után a természetvédelmi tisztek a következő 10 hetet a terepen egy terepi kiképző tiszt mentorálása alatt töltik, mielőtt a kijelölt helyre költöznek.

Az egyes államok saját képzési követelményekkel rendelkeznek. Oklahoma, például, megköveteli az összes új bérlők befejezni egy 576 órás képzési program, majd hat hónapos on-the-job képzés. Azok, akik természetvédelmi tisztként szeretnének dolgozni a kaliforniai hal-és Vadvédelmi Minisztériumnál, 31 hetes képzést végeznek a Warden Akadémián, majd 10 hetes helyszíni képzést követnek.

egyéb hasznos készségek és tapasztalatok

a természetvédelmi tiszteknek képesnek kell lenniük önállóan dolgozni. Azok az egyének, akik képesek a járművekkel kapcsolatos mechanikai problémák megoldására – legyen szó autókról, teherautókról vagy hajókról–, előnyösnek találhatják ezeket a készségeket a felvételi folyamat során és a területen. A korábbi élővilággal kapcsolatos tapasztalatokkal rendelkező leendő halak és vadak-többek között önkéntesként vagy fizetett állásban-könnyebben biztosíthatják a foglalkoztatást ebben a karrierben.

Lehetséges Munka Címek Erre a pályára

  • Védelmi Tiszt
  • Védelmi Igazgató
  • a Környezetvédelmi Rendőr
  • Fish and Game Warden
  • vadőr
  • a Természeti Erőforrások Tiszt
  • Élővilág Rendőr,
  • Élővilág Tiszt

Védelmi Tiszt Fizetés a Munka Outlook

Szerint a Bureau of Labor Statistics (BLS), a mintegy 6,040 halat, játék felügyelők alkalmazott az Egyesült Államokban szerzett az éves átlagos bér $59,260 2017-ben.1 A BLS nem biztosít munkát előrejelzések védelmi tisztek, bár a 6% – os munka növekedés a hasonló karrier természetvédelmi tudósok azok várható keresztül 2026.2 Foglalkoztatási lehetőségek attól függ, hogy a helyi, mind a szövetségi kormány a költségvetés üresedés miatt nyugdíjazások.

kapcsolódó karrier

érdekel egy természetvédelmi tiszthez hasonló karrier? Nézze meg ezeket a kapcsolódó karriereket:

  • Bűnügyi Nyomozó
  • FBI Ügynök
  • a Tűz Nyomozó
  • Első-Sorban Felügyelő őrök
  • Gyilkossági Nyomozó
  • Kábítószer-Rendőr
  • Rendőr
  • Egyesült Államok Park Rendőrség
  • Rendőrbíró
  • Áldozatok Ügyvédje
  • helyszínelő

Gyakran ismételt Kérdések

Összeomlik az Összes Kibontása az Összes

  • van valami veszélye, hogy a védelmi tisztek?

    Igen. Valójában a természetvédelmi tisztek még nagyobb veszélyekkel szembesülhetnek, mint a rendőrök az Északkelet-védelmi bűnüldözési főnökök Szövetsége szerint, mert a legtöbb olyan személy, akivel a tisztek kapcsolatba lépnek, fegyveres. Emellett a halak és a vadak gyakran foglalkoznak a vadon élő állatokkal, így hajlamosak az állati harapásokra, csípésekre és egyéb lehetséges sérülésekre.

  • milyen típusú órákban működnek a természetvédelmi tisztek?

    Leendő halat, játék felügyelők kell elkészíteni, hogy a munka egy átlagos, 40 órás munkahét, bár lehet, hogy szükséges, hogy a munka esténként, hétvégén, illetve ünnepnapokon. Túlóra is szükség lehet.

  • melyek a természetvédelmi tisztek tipikus munkakörülményei?

    nincsenek tipikus munkakörülmények. A természetvédelmi tiszteknek fel kell készülniük arra, hogy különböző, néha szélsőséges időjárási körülmények között, valamint különböző tereken, például erdőkben, erdőkben, sivatagokban és vizes élőhelyeken dolgozzanak. A halak és a vadőrök idejük nagy részét a szabadban töltik.

  • Vannak-e továbbképzési követelmények?

    Igen. Mivel a tisztek betartatják a törvényt, a természetvédelmi tisztviselőknek naprakésznek kell lenniük a munkájukhoz kapcsolódó állami és szövetségi törvények és rendeletek minden változásával. Az államtól függően a természetvédelmi tisztviselőknek évente meg kell felelniük a minimális továbbképzési követelményeknek.

további források

  • nemzetközi Játékfelügyelő magazin: Vezető kiadvány a természetvédelmi bűnüldözés számára.
  • Észak-Amerikai Wildlife Enforcement Officers Association: a professional association for conservation officers in the United States and Canada, providing the latest news and resources.
  • North East Conservation Law Enforcement Chiefs Association: a professional organization for senior conservation officers and chiefs from the northeastern United States and Canada.
  • the United States Fish and Wildlife Association: Nemzeti szervezet, amely a vadon élő állatok védelmére és a lakosság oktatására törekszik a vadon élő állatok védelméről.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük