NASCAR Pocono Organické 325 výsledky: Kevin Harvick výhry pro první vítězství v kariéře v Pocono Raceway

poprvé v 39 kariéra začíná Kevin Harvick je vítěz v Pocono Raceway, jak on vzal šachovnicovou vlajkou po vedoucí závěrečné 17 kola z Pocono Organické 325. Harvick má nyní jen dvě stopy, které série NASCAR Cup pravidelně zastavuje, že nevyhrál závod-Roval na Charlotte Motorspeedway a Kentucky Motor Speedway. Harvick skončil v Poconu čtyřikrát druhý, naposledy v roce 2017.

Harvick držel Denny Hamlin – kdo je teď svázaný s pro Cup Series vést s tři vítězství v této sezóně — na straně Č. 11 vůz druhé místo skončit. Aric Almirola, který v tomto závodě vedl nejvíce kol, skončil třetí, pro třetí za sebou top-5.
top 20 závodníků z dnešní závod bude převrácené na startovním roštu pro druhou polovinu NASCAR Cup Series dvojzápas v Pocono Raceway v Pocono 350, což znamená, Harvick bude začínat 20., ve středu balení. Ryan Preece skončil 20. a začne na tyči s Austinem Dillonem, který se k němu připojil v první řadě.